Nazwa projektu:
Powierzchnia: m2 m2
C114 Znany
C114 Znany C114 Znany C114 Znany C114 Znany C114 Znany C114 Znany
Rzuty:
C114 Znany
Wersja lustrzana:
C114 Znany C114 Znany C114 Znany C114 Znany C114 Znany C114 Znany
Rzuty wersji lustrzanej:
C114 Znany
C114 Znany
125 m2 + garaż
cena projektu: 3360 zł
Autor:
arch. Przemysław Biryło
Zestawienie powierzchni:
Powierzchnia netto: 157.0 m2
Powierzchnia użytkowa: 125.0 m2
Powierzchnia zabudowy: 215.0 m2
Powierzchnia całkowita: 215.0 m2
Kubatura: 830.0 m3
Dane materiałowe:
Więźba: drewniana (krokwiowo - jętkowa) łaty i kontrłaty
Ściany zewnętrzne: murowane, dwuwarstwowe: pustak ceramiczny poryzowany 24 cm styropian 12 cm i tynk wewnętrzny
Ściany wewnętrzne konstrukcyjne: murowane: pustak ceramiczny poryzowany 24 cm tynk obustronnie
Strop: gęstożebrowy 23 cm folia paroizolacyjna wełna mineralna 20 cm i tynk wewnętrzny
Ławy fundamentowe: żelbetowe szerokości 60 cm, wysokości 30 cm (86,65 mb)
Charakterystyka ogólna:
Ten projekt spełni oczekiwania osób, marzących o wygodnym, rozłożystym, otwartym na ogród, domu parterowym. Skromna, lecz nie pozbawiona uroku architektura oraz dobre rozplanowanie wnętrza gwarantują komfort mieszkania. Kuchnię, znajdującą się od frontu, otwarto na pokój, oddzielając ją wysokim barkiem. Dzięki temu wnętrze nie jest w pełni widoczne, ale jednocześnie nie utracono efektu połączenia z pokojem. Salon z jadalnią doskonale łączy dom z ogrodem. Efektowne, szerokie drzwi balkonowe i taras, ciągnący się wzdłuż całej ściany, zapraszają do kontaktu z naturą. Gabinet umieszczony na wprost salonu może pełnić także funkcję dodatkowej sypialni lub pokoju dla gości. Pomieszczenia strefy nocnej umiejętnie wydzielono korytarzem w zacisznej części domu od strony ogrodu, zapewniając dzięki temu spokój i prywatność domownikom tu przebywającym. Największą sypialnię zaprojektowano z myślą o rodzicach. Wyłącznie do ich dyspozycji jest pokój kąpielowy, połączony z sypialnią. Dzieci mogą korzystać z łazienki dostępnej z korytarza. W tej części wygospodarowano także miejsce na pomieszczenie gospodarcze, doskonałe np. na pralnię, czy dodatkowy schowek. Drugie pomieszczenie gospodarcze znajduje się blisko wejścia i jest dostępne bezpośrednio z kuchni oraz z zewnątrz, tak więc można urządzić tu spiżarnie oraz schowek na narzędzia ogrodnicze.
Projekty domów z Kolekcji Muratora dostępne są także w wersji lustrzanego odbicia.
comments powered by Disqus

birylo.pl to serwis zawierający ponad tysiąc projektów gotowych. Znajdują sie tutaj przede wszystkim projekty domów.

Kolekcja powiększa się z miesiąca na miesiąc, a umieszczając nowe projekty staramy się uwzględnić zmieniające się potrzeby inwestorów.

Wybierając projekt z pewnością masz własne potrzeby i preferencje. Razem z rodziną analizujesz jak ma wyglądać przyszły dom - co ma zawierać i jakie indywidualne oczekiwania ma spełnić. Jesteśmy przekonani, że w naszej bazie znajdziesz projekt spełniający Twoje wymagania, oczekiwania i potrzeby. Przy każdym prezentowanym w serwisie projekcie przedstawiamy wiele informacji szczegółowych, ułatwiających podjecie decyzji o wyborze konkretnego projektu, m.in. rzuty, wizualizacje, wymiary.

^ do góry