WYSZUKIWANIE

Nazwa lub symbol projektu:

Powierzchnia:

od m2     do m2

BIRYŁO ARCHITEKCI

Powierzchnia zabudowy:

od m2     do m2

Wymiary działki:

szer. do m   gł. do m

Wymiary działki:

szer. do m   gł. do m

Kąt nachylenia dachu:

od o     do o

Kształt dachu:

Wysokość w kalenicy:

od m     do m

Garaż - liczba stanowisk:

1 2 brak

Więcej ↓

Dom C238 awangardowy

W bieżącym wydaniu magazynu \"Murator\" (01/2011) został opublikowany nasz nowy projekt domu o symbolu C238 i nazwie \"Awangardowy\". Dom został rozwiązany w sposób współczesny i odzwierciedla nasz sposób myślenia o przystępnym domu dla wspólczesnej rodziny - nie zamierzającej zamykać się w otaczającym tradycyjnym schemacie jednorodzinnego budynku mieszkalnego. Nadana przez Muratora nazwa \"Awangardowy\" wskazuje na przełomowość i rewolucyjność rozwiązań w tym projekcie - schlebia nam określenie \"awangardowy\" - jednak naszym założeniem było zaprojektowanie po prostu wspólczesnego, funkcjonalnego i taniego w realizacji domu odpowiadającego wspólczesnym realiom. Na wiosnę dostępny będzie także wariant tego domu o symbolu C238a.

birylo.pl to serwis zawierający ponad tysiąc projektów gotowych. Znajdują sie tutaj przede wszystkim projekty domów.

Kolekcja powiększa się z miesiąca na miesiąc, a umieszczając nowe projekty staramy się uwzględnić zmieniające się potrzeby inwestorów.

Wybierając projekt z pewnością masz własne potrzeby i preferencje. Razem z rodziną analizujesz jak ma wyglądać przyszły dom - co ma zawierać i jakie indywidualne oczekiwania ma spełnić. Jesteśmy przekonani, że w naszej bazie znajdziesz projekt spełniający Twoje wymagania, oczekiwania i potrzeby. Przy każdym prezentowanym w serwisie projekcie przedstawiamy wiele informacji szczegółowych, ułatwiających podjecie decyzji o wyborze konkretnego projektu, m.in. rzuty, wizualizacje, wymiary.

^ do góry