WYSZUKIWANIE

Nazwa lub symbol projektu:

Powierzchnia:

od m2     do m2

BIRYŁO ARCHITEKCI

Powierzchnia zabudowy:

od m2     do m2

Wymiary działki:

szer. do m   gł. do m

Wymiary działki:

szer. do m   gł. do m

Kąt nachylenia dachu:

od o     do o

Kształt dachu:

Wysokość w kalenicy:

od m     do m

Garaż - liczba stanowisk:

1 2 brak

Więcej ↓

Międzynarodowy konkurs na pomnik upamietniający ofiary katastrofy lotniczej

Zespół BIRYŁO ARCHITEKCI otrzymał wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie na Pomnik upamietniający ofiary katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem. Na konkurs zostało zgłoszonych blisko 100 prac z kraju i z zagranicy. Skład zespołu konkursowego: art. rzeźbiarz Jerzy Lipczyński, arch. Przemysław Biryło, art. rzeźbiarz Mikołaj Jerczyński, arch. Szymon Olbrychowski. Makietę projektu można obejrzeć na wystawie pokonkursowej w Centrum Rzeźby Polskiej - do 10 czerwca. Projekt jest na naszej stronie w zakładce PROJEKTY.

birylo.pl to serwis zawierający ponad tysiąc projektów gotowych. Znajdują sie tutaj przede wszystkim projekty domów.

Kolekcja powiększa się z miesiąca na miesiąc, a umieszczając nowe projekty staramy się uwzględnić zmieniające się potrzeby inwestorów.

Wybierając projekt z pewnością masz własne potrzeby i preferencje. Razem z rodziną analizujesz jak ma wyglądać przyszły dom - co ma zawierać i jakie indywidualne oczekiwania ma spełnić. Jesteśmy przekonani, że w naszej bazie znajdziesz projekt spełniający Twoje wymagania, oczekiwania i potrzeby. Przy każdym prezentowanym w serwisie projekcie przedstawiamy wiele informacji szczegółowych, ułatwiających podjecie decyzji o wyborze konkretnego projektu, m.in. rzuty, wizualizacje, wymiary.

^ do góry