WYSZUKIWANIE

Nazwa lub symbol projektu:

Powierzchnia:

od m2     do m2

BIRYŁO ARCHITEKCI

Powierzchnia zabudowy:

od m2     do m2

Wymiary działki:

szer. do m   gł. do m

Wymiary działki:

szer. do m   gł. do m

Kąt nachylenia dachu:

od o     do o

Kształt dachu:

Wysokość w kalenicy:

od m     do m

Garaż - liczba stanowisk:

1 2 brak

Więcej ↓

O NAS

Zespół projektantów tworzących pracownię architektoniczną BIRYŁO ARCHITEKCI działa wspólnie już od 1998 r.

Projektowanie jest naszą pasją. W każdym procesie twórczym dążymy do uzyskania najlepszych rozwiązań - najtrafniejszych pod względem estetycznym, funkcjonalnym i ekonomicznym. Projekt uznajemy za udany w momencie spełnienia oczekiwań inwestora.

Prowadząc projekty jesteśmy odpowiedzialni za całoś procesu projektowego i realizacje, koordynujemy i kierujemy pracami wielobranżowych zespołów projektantów, specjalistów i rzeczoznawców.

Tworzymy projekty budynków użyteczności publicznej, obiekty przemysłowe, handlowe, projekty budynków mieszkalnych i kompleksowe aranżacje wnętrz.

W odpowiedzi na duże zainteresowanie projektami domów naszego autorstwa stworzyli?my katalog kilkudziesięciu gotowych projektów domów jednorodzinnych.

Nagrody i wyróżnienia zdobyte w ogólnopolskich konkursach architektonicznych gwarantują najwyższy poziom rozwiązań funkcjonalnych i estetycznych.

Poszerzamy swoje doświadczenie projektowe poprzez działania twórcze - sztuki wizualne, plastyczne i performance.

Deklarujemy pełną współpracę z inwestorem podczas całego procesu projektowego, wyboru wykonawcy i realizacji.

Naszymi zleceniodawcami byli m.in. Urząd Gminy Police, Urząd Miejski w Szczecinie, Kino Kosmos s.c., Dutch Farmers Sp. z o.o., Załom Dom Service, Spółdzielnia Mieszkaniowa Skolwin , Wydawnictwo Murator Sp.z o.o., Atalanta Sp. z o.o., PKP S.A., Nasza Apteka Sp z o.o., Miejsce Sztuki OFFicyna oraz kilkudziesięciu inwestorów prywatnych.

birylo.pl to serwis zawierający ponad tysiąc projektów gotowych. Znajdują sie tutaj przede wszystkim projekty domów.

Kolekcja powiększa się z miesiąca na miesiąc, a umieszczając nowe projekty staramy się uwzględnić zmieniające się potrzeby inwestorów.

Wybierając projekt z pewnością masz własne potrzeby i preferencje. Razem z rodziną analizujesz jak ma wyglądać przyszły dom - co ma zawierać i jakie indywidualne oczekiwania ma spełnić. Jesteśmy przekonani, że w naszej bazie znajdziesz projekt spełniający Twoje wymagania, oczekiwania i potrzeby. Przy każdym prezentowanym w serwisie projekcie przedstawiamy wiele informacji szczegółowych, ułatwiających podjecie decyzji o wyborze konkretnego projektu, m.in. rzuty, wizualizacje, wymiary.

^ do góry