Nazwa projektu:
Powierzchnia: m2 m2
C260 Zgodny
C260 Zgodny C260 Zgodny
Rzuty:
C260 Zgodny C260 Zgodny
Wersja lustrzana:
C260 Zgodny C260 Zgodny C260 Zgodny
Rzuty wersji lustrzanej:
C260 Zgodny C260 Zgodny
C260 Zgodny
119 m2 + garaż
cena projektu: 2320 zł
Autor:
arch. Przemysław Biryło
Zestawienie powierzchni:
Powierzchnia netto: 189.0 m2
Powierzchnia użytkowa: 119.0 m2
Powierzchnia zabudowy: 129.0 m2
Powierzchnia całkowita: 129.0 m2
Kubatura: 685.0 m3
Dane materiałowe:
Więźba: drewniana (krokwiowo-jętkowa) łaty i kontrłaty
Ściany zewnętrzne: murowane, dwuwarstwowe: pustak ceramiczny poryzowany 24 cm styropian 12 cm tynk wewnętrzny
Ściany wewnętrzne konstrukcyjne: murowane: cegła dziurawka 12 cm tynk obustronnie
Strop: płyta żelbetowa 16 cm styropian 5 cm szlichta betonowa 4,5 cm wykończenie podłogi i wełna mineralna 6 cm tynk wewnętrzny
Ławy fundamentowe: żelbetowe szerokości 50-60 cm, wysokości 30 cm (59,40 mb)
Charakterystyka ogólna:
Ten malowniczy domek, to dobra propozycja dla osób, które cenią architekturę tradycyjną, wtapiającą się w otoczenie. Stonowana kolorystyka elewacji, prosta bryła i umiejętny dobór naturalnych materiałów, sprawiają, że ten niewielki budynek ma dużo uroku. Jednocześnie wnętrza są przestronne, doskonale doświetlone, otwarte na ogród. Program domu zawiera to, czego najczęściej od niego oczekujemy. Głównym pomieszczeniem jest obszerny, prawie 40-metrowy, słoneczny salon z narożnym kominkiem, połączony z ustawną kuchnią i jadalnią. Z salonu, na taras okalający bryłę, prowadzi aż troje drzwi balkonowych. Poza tym, na parterze znajduje się zaciszna sypialnia z własną łazienką oraz garaż mieszczący dwa samochody i kotłownia. Poddasze zajmują trzy sypialnie, doświetlone licznymi oknami dachowymi i duża łazienka. Projekt, jak sama nazwa wskazuje, pozwoli żyć w zgodzie z bliskimi i z naturalnym otoczeniem. Będzie doskonałym azylem dla co najmniej pięcioosobowej rodziny.
Projekty domów z Kolekcji Muratora są dostępne także w wersji lustrzanego odbicia.
comments powered by Disqus

birylo.pl to serwis zawierający ponad tysiąc projektów gotowych. Znajdują sie tutaj przede wszystkim projekty domów.

Kolekcja powiększa się z miesiąca na miesiąc, a umieszczając nowe projekty staramy się uwzględnić zmieniające się potrzeby inwestorów.

Wybierając projekt z pewnością masz własne potrzeby i preferencje. Razem z rodziną analizujesz jak ma wyglądać przyszły dom - co ma zawierać i jakie indywidualne oczekiwania ma spełnić. Jesteśmy przekonani, że w naszej bazie znajdziesz projekt spełniający Twoje wymagania, oczekiwania i potrzeby. Przy każdym prezentowanym w serwisie projekcie przedstawiamy wiele informacji szczegółowych, ułatwiających podjecie decyzji o wyborze konkretnego projektu, m.in. rzuty, wizualizacje, wymiary.

^ do góry